Zakończenie Roku Szkolnego - Motylki 2026
"To nie koniec – to początek drogi, w sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi. Przedszkole żegna, świat woła nas dziś, dziękujemy za wszystko – już umiemy iść".
Słowami piosenki A. Weber: "To nie koniec" 16.06.26 r. "Motylki" podczas uroczystości z okazji Zakończenia Roku Szkolnego pożegnały się z przedszkolem. Ich droga na tym etapie edukacyjnym trwała 4 lata. W dniu dzisiejszym wspomnieniami powróciły do momentu, kiedy postawiły swoje pierwsze kroki w "Czwóreczce". Niczym gąsieniczki wspinały się po szczeblach edukacji po to, by w 6 - latkach rozwinąć swe skrzydła.
Po pełnym wzruszeń przedstawieniu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przedszkolakom oraz podziękowań za współpracę rodzicom dzieci. Nie zabrakło również "motylowego tortu" na pożegnanie oraz słodkiego poczęstunku.
